
влевовправо
Монокалій фосфат 200 г NPK 0+52+34 Калійно-фосфорне добриво Floria Sol
- Готово до відправки
- Код: 3633
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380983910353
- +380 (98) 391-03-53
- +380 (66) 497-14-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монокалій фосфат 200 г Калійно-фосфорне добриво Floria Sol
Floria Sol Монокалій фосфат - це високоякісне калійно-фосфорне концентроване водорозчинне мінеральне добриво для фертигації та листкового підживлення
Формула 0+52+34
Переваги:
- підвищує врожайність та якість плодів і овочів внаслідок збільшення вмісту цукрів та вітамінів
- покращує перезимівлю декоративних дерев і кущів, підвищує стійкість рослин до грибкових захворювань, хвороб та шкідників
- завдяки високому вмісту фосфору активно розвивається коренева система, закладаються нові бруньки, відбувається ріст зав'язів, рослини отримують рясне і довготривале цвітіння, збалансований розвиток
- рослини краще приживаються під час висадки чи пересадки
- доступний калій забезпечує підвищенню імунітету рослин
Склад:
- Фосфор (P2O5) - 52%
- Калій (K2O) - 34%
Препаративна форма:
Порошок
Рекомендації щодо застосування:
- розчиняти 7-10 грам добрива в 10 літрах води. Підживлення робити кожні 7-14 днів в період весна-літо, особливо після цвітіння під час формування зав'язів
- можна використовувати для позакореневого підживлення розчином 7-15г на 10 літрів води
- точна кількість необхідних добрив залежить від вмістуфосфору та калію в грунті, рН, висоти і стану рослини.
- пакет 200г розрахован на 300л води
- Не поєднувати в бакових сумішах з нітратом кальцію!
Добриво Floria Sol - найкращий спосіб швидко позбутися нестачі фосфору у овочів та розсади. Добриво не містить важких металів та хлору. Не токсичне для навколишнього середовища. Зменшує кількість нітратів в плодах. Високоефективне та економне!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
| Вид добрива | Комплексний |
| Препаративна форма | Порошок |
| Концентрована форма добрива | Так |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Виробник | Floria |
| Призначення | Для плодово-ягідних культур |
| Склад | фосфорні, калійні |
| Тип | порошок |
| Діючі речовини | |
| Фосфор | 52 % |
| Калій | 34 % |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дой пак |
| Вага | 0.2 кг |
| Зберігання | |
| Термін зберігання | 60 міс |
| Логістичні параметри | |
| вага в упаковці | 0.2 кг |
| висота в упаковці | 20 см |
| глибина в упаковці | 15 см |
| ширина в упаковці | 2 см |
| кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 80 ₴

