
Кальцієва селітра 200г 15,5N+19Ca Мінеральне водорозчинне добриво Floria Sol Кальциніт
- Готово до відправки
- Код: 3631
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380983910353
- +380 (98) 391-03-53
- +380 (66) 497-14-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кальцієва селітра Мінеральне водорозчинне добриво Floria Sol Кальциніт
Floria Sol Кальцієва селітра (Кальциніт) - це цінне джерело кальцію та азоту необхідних для розвитку рослин та покращення якості фруктів та ягід. Високоякісне водорозчинне мінеральне добриво.
Формула 15,5N+19Ca
Переваги:
- сприяє росту, розвитку генеративних органів, кореневої системи та точок росту в рослини
- підвищує стійкість рослин до грибкових та бактеріальних хвороб
- запобігає опаданню зав'язі плодів, покращує запилення, підвищує на 10-15% урожайність та поліпшує їх якість,
- значно покращує зберігання фруктів та овочів
Склад:
- Азот(N) - 15,5%
- Кальцій (Ca) - 19%, CaO - 26,5%
Препаративна форма:
Гранули
Рекомендації щодо застосування:
- розчиняти 15-30 грам добрива в 10 літрах води. Підживлення проводити з розрахунку 5л розчину на 1м2 або 7-10 грам на 1м2 проекції крони. Підживлення робити 1-2 рази в період квітень-серпень.
- можна використовувати для позакореневого підживлення розчином 10-15г на 10 літрів води, з розрахунку 5л розчину на сотку овочевих культур, 0,5л на кущ та до 2-3л на дерево.
- не змішувати з добривами, які містять фосфати і сульфати
- точна кількість необхідних добрив залежить від складу і рН грунту та поливної води, висоти і віку рослини.
- пакет 200г розрахован на 100л води
Добриво Floria Sol - не токсичне для навколишнього середовища. Не містить хлору та важких металів. Високоефективне та економне!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
| Вид добрива | Комплексний |
| Препаративна форма | Гранули |
| Концентрована форма добрива | Так |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Виробник | Floria |
| Призначення | Для плодово-ягідних культур |
| Тип | порошок |
| Склад | азотні, кальцієві |
| Діючі речовини | |
| Азот | 15.5 % |
| Кальцій | 19 % |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дой пак |
| Вага | 0.2 кг |
| Зберігання | |
| Термін зберігання | 60 міс |
| Логістичні параметри | |
| вага в упаковці | 0.2 кг |
| висота в упаковці | 20 см |
| глибина в упаковці | 15 см |
| ширина в упаковці | 2 см |
| кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 39 ₴
