
Сульфат магнію 1кг 16MgO+32S Мінеральне водорозчинне добриво Floria Sol
- Готово до відправки
- Код: 3630
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380983910353
- +380 (98) 391-03-53
- +380 (66) 497-14-41
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сульфат магнію Мінеральне водорозчинне добриво Floria Sol
Floria Sol Сульфат магнію - це цінне джерело магнію та сірки для рослин. Високоякісне концентроване мінеральне добриво.
Формула 16MgO+32S
Переваги:
- сприяє процесам фотосинтезу, підвищує стійкість рослин до посухи
- покращує засвоєння азоту, збільшує врожайність, покращує якість рослин і плодів
- ідеально підходить до застосування в овочівництві відкритого та захищеного грунту, при внесенні через будь-які системи поливу для проведення підживлення польових, овочевих та інших культур
Склад:
- Магній (MgO) - 16%
- Сірка (S) - 32%
Препаративна форма:
Порошок
Рекомендації щодо застосування:
- розчиняти 20-50 грам добрива в 10 літрах води. Кореневе підживлення робити 1-2 рази в міяць в період весна-літо.
- можна використовувати для позакореневого підживлення розчином 10-40г на 10 літрів води
- при посадці можна додавати в кореневу зону з розрахунку 30-35г на дерево і 20-25г на кущ.
- точна кількість необхідних добрив залежить від вмісту магнію в грунті, рН, висоти і стану рослини.
- пакет 1000г розрахован на 500л води
- Найкраще застосовувати разом із карбамідом, аміачною селітрою або іншими азотними добривами.
Добриво Floria Sol - не токсичне для навколишнього середовища. Не містить хлору та важких металів. Високоефективне та економне!
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплексного добрива | Мінеральне |
| Вид добрива | Комплексний |
| Препаративна форма | Порошок |
| Концентрована форма добрива | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Floria |
| Призначення | Для овочевих культур |
| Тип | порошок |
| Склад | магнієві, сірчані |
| Діючі речовини | |
| Магній | 16 % |
| Сірка | 32 % |
| Упаковка | |
| Упаковка | Дой пак |
| Вага | 1 кг |
| Зберігання | |
| Термін зберігання | 60 міс |
| Логістичні параметри | |
| вага в упаковці | 0.2 кг |
| висота в упаковці | 20 см |
| глибина в упаковці | 15 см |
| ширина в упаковці | 2 см |
| кількість вантажних місць | 1 |
- Ціна: 89 ₴
